VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

AKTUALITY

Zapomněli jsme ještě říct, že jsme oba dva, tedy Leon i Morris, chovní psi, takže kdyby se našla nějaká nevěsta, budeme móóóc rádi!!

 16.6. byla klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi, kam jeli tentokráte naši oba tmaví kluci s výsledkem, MORRISEK CAC a ADÁNEK CAC, NEJLEPŠÍ DOSPĚLÝ PES, BOB,čímž splnil podmínky pro udělení titulu GRAND ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY !!!
 5.5. se konala mezinárodní výstava psů v Praze Letňanech, kde jsme samozřejmě nemohli chybět, jak pracovně tak i výstavně. ADÍK opět zabodoval a odnesl si další CAC, CACIB, BOB, Vítěz Prahy a kvalifikaci na Crufts 2013, čímž splnil podmínky pro splnění titulu ŠAMPION ČMKU!!! A panička strávila příjemný den s velmi milým a korektním rozhodčím panem Broukalem.

 18.5. jsme nemohli chybět na světové výstavě psů, která byla tento rok v relativně blízkém rakouském Salzburgu. Panička sice do poslední chvíle váhala zda jet či nejet, ale nakonec padla volba pro první možnost a ADÍK u finské paní rozhodčí, a tentokráte i s konkurencí, získal tituly nejvyšší - CACA, CACIB, SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2012, BOB !!!!

 26.5. jsme jeli zas po roce na mezinárodní výstavu do Litoměřic k paní rozhodčí Letáčkové, kterou jsme ještě nevyzkoušeli a ADÍK kromě velké chvály přivezl další CAC, CACIB, BOB!!!

 

 22.3. - po téměř dvouměsíční pauze jsme jeli poprvé navštívit s ADÍKEM německou mezinárodní výstavu v Drážďanech a dopadli jsme moc dobře ... CAC VDH, CACIB, BOB !!!
 5.2. nás čekala mrazivá mezinárodní výstava v Brně, na kterou byl přihlášen jen ADÍK, který tam dostal svůj předposlední CAC na českého šampiona, CACIB a BOB !!!
 14.1. jsme zas po dvou letech zkusili účast v soutěši šampion šampionů v pražském Top hotelu, tentokráte s Adíčkem. Po prvním kole, které posuzovala paní Auerbach jsme postoupili do druhého kola, kde posuzoval pan Vondrouš, u něhož jsme dále nepostoupili, byť paní Tichá prezentovala našeho Adíka v superlativech, čehož si moc vážíme !!!
 3.12. jsme se vydali do předvánočního rakouského Welsu, kde ADÍK byl moc šikovný a přivezl si CACA, CACIB, BOB, čímž dodělal titul RAKOUSKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!
 5.11. -  na mezinárodní výstavu do Prahy jsme jeli nejen vystavovat, ale i pracovat ... tedy panička pracovala v kruhu a ADÍK taky tak trochu pracoval, protože si přivezl další CAC, CACIB, BOB a Vítěz Prahy !!!

 6.11. A ani ve cvičení nepolevujeme, stále chodíme a Adík začal zkoušet obrany, zatím je z něj pan figurant nadšen, tak snad mu to vydrží :-)

 Dnešní slunečnou neděli 2.10.  jsme s Adíkem vyrazili pokusit se dodělat titul z Maďarska. Výstava se konala v relativně blízkém Komáromu. ADÍK nezklamal, šlapal až se mu za patami prášilo a odnesl si CAJC, BOB a titul DERBY VÍTĚZ !!!

 8. 10. - na výstavu do Českých Budějovic jsme se moc těšili, protože Adíka čekal poprvé vstup do světa dospělých, a to do mezitřídy. Současně s námi jel i tatík Morris. ADÍNEK opět zabodoval výsledkem CAC, CACIB, BOB !!! A MORRISEK dostal bronz - výbornou 3 !

 15.10. - výstava v Mladé Boleslavi proběhla v nádherném slunečném dni s výbornými výsledky našich černoušků ... ADÍK i MORRISEK - VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ !!!

 23.10. - jelikož měli kluci trochu roupy, tak se panička vzmužila a začli jsme opět chodit cvičit, a to včetně Leona, kterému to očividně dělá móóóc dobře. Nejvíce se snaží a zvládl i pár minut odložení mezi dvěma velkými psy. Morrisek si zase pro změnu vzpomněl na staré obraty, jen kdyby tak neustále nečichal. A s Adíkem ještě sice bude dost práce, ale je to ještě mladý pejsek, takže na to má nárok. 

1  
2  
3  
4  
5  
 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier