VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

AKTUALITY

ČERVEN 2009

 Tak máme za sebou první červnový výstavní víkend ... 5.6. jsme byli na národní výstavě v Senci, Morris byl výborný 2, Leon výborný 1 neboť opět předvedl nepředvedení. Druhý den jsme vyrazili na mezinárodní výstavu do Nitry, kde Morris dopadl naprosto stejně jako včera, výborný 2 a LEON si naštěstí dal trochu říci a obdržel slovenský r. CAC. Aby toho nebylo málo, tak jsme v neděli nelenili a jeli na národní výstavu do polského Walbrzychu. Leon si řekl, že úspěchů je dost a mohl se radovat z velmi dobré, a tak aspoň MORRIS zachránil čest českých kernů a má CAJC, Junior BOB, BOB!

 Tuto sobotu 13.6.  jsme vyrazili s Morrisem a Leonem po krajích českých, a to do západočeských Klatov na národní výstavu. Leon se účastnil pouze pasivně v roli diváka a mohl tak MORISSOVI držet palce a výsledkem je další CAJC plus Nejlepší mladý pes. A nejen výstavou je pes živ, takže jsme ještě stihli ujít 10 kilometrů na krásnou kamennou rozhlednu na vrchu Čerchov! 

 

  Tento víkend 20.-21.6. jsme se vydali trošku dále, a to do maďarského Székesfehérváru na dvoudenní mezinárodní výstavu. První den MORRIS zabojoval a odnesl si prvního maďarského CAJCe. Druhý den se bohužel už tak nedařilo a máme jen výbornou bez titulu.

 Poslední víkend (27.6) v červnu jsme vyrazili na výstavu jen s jedním členem týmu, a to s Leonem. Napadlo nás zkusit dodělat český šampionát a zadařilo se i více, LEONÍK získal CAC i CACIB.

 

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier