VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

AKTUALITY

ČERVEN 2010

 Naši oblíbenou výstavu v Klatovech jsme si nemohli nechat ujít, takže jsme všichni, tentokrát i s babičkou vyrazili směr Šumava. Posuzoval pan rozhodčí z Chorvatska, kterému nic neunikne, ale i tak jsme byli poměrně úspěšní, MORRIS vyběhal CAC a LEON R. CAC. Kromě další medaile máme i pěkné růžové vodítko, protože Klatovy byly tenhle rok v barvě pink. Celkově musím konstatovat, že to byla moc fajn výstava s příjemnou kerní atmosférou. Mimo jiné děkuji manželům Pfeiferovým za příjemné popovídání a za nádhernou fotku našeho Morriska.

 

 Dnes 12.6. jsme vyrazili do nejvíce frekventovaného výstavního místa, a to do Mladé Boleslavi na klubovou výstavu KCHMPP. Jeli jsme všichni, ale Leonek pouze aby držel tlapky Morrisovi. Asi se moc nesnažil, jak už je jeho dobrým zvykem a MORRISEK získal výborný 3.

 

 Na dnešní výstavu 19.6. v Brně jel jen Morrisek. Moc se nám tam nechtělo, protože kerny posuzoval slovenský rozhodčí, který je vcelku dost přísný. Ale štěstí stálo na naší straně a MORRIS získal CAC, r. CACIB !!!  

 

 Tentokrát jsme vyrazili na výstavu v neděli, 27.6., a to na národku do polské Nowé Rudy. MORRISEK získal svůj druhý CWC v Polsku, takže už nám chybí jen poslední krůček k dokončení polského šampionátu.

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier