VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

AKTUALITY

ČERVENEC 2011

 Tuto sobotu 2.7. jsme jeli s Tedíkem a Morriskem navštívit klubovou výstavu KCHMPP v Mladé Boleslavi. Měli jsme tam sraz s Leonovými dětmi, která se téže i vystavovala, Benjík si odnesl dalšího CAJCe a BOJe, Berrynka skončila s výbornou 2, protože kromě barvy zdědila zřejmě po tatínkovi i nechuť k výstavám. A náš MORRISEK byl "hezoun největší" neb dostal tituly CAC, NEJLEPŠÍ DOSPĚLÝ PES a BOB !!!

 Dnes 6.7. jsme se vydali s Morriskem zkusit jízdu na kole, tedy já na kole a on vedle kola, vše dopadlo nad očekávání, Morris běží vedle kola jako koník, neplete se a ani netáhne do stran, je to šikula. Budeme v trénincích nadále pokračovat, ovšem jen s Morriskem, s Adíkem by to bylo sice jistě zajímavější pro diváky, ale ne pro paničku.

 Naší klasickou výstavní červencovou destinací je maďarské Szombathely, které se konalo 17.7. a čest psárských psů obhajoval pouze Adík, Leon je teď v letním střihu, tudíž sloužil pouze jako Adíkův bodyguard. Výstava dopadla nadmíru fenomenálně, ADÍK dostal od belgické rozhodčí další maďarský CAJC a ještě BOB, a k tomu dále velkou pochvalu, jak má pěkné tělo, tudíž nám z něj roste velmi a velmi pyšný glen :-))

 Mimo jiném musím dodat pro znalé, že jsme se opět krásně přejedli v Hordó Bordó Fogadó,  což je penzion kousek od výstavy, kde převýborně vaří, mlask mlask !!!

 A dále jsem zapomněla dodat, že nás dnes 16.7. opustil Morrisek, odjel totiž na svatební dovolenou do moravských Mouchnic za svou nevěstou Astrou Honey Eli, takže držíme palce našim novomanželům !!!

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier