VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

AKTUALITY

DUBEN 2011

 V sobotu 9.4. se konala národní výstava v daleké Ostravě, kde jsme nemohli chybět, protože nás tam čekal rodinný glení sraz, a to dvě sestřičky Adíka. A aby nebylo samotnému Adíkovi smutno, tak se jel vystavovat i MORRISEK, který získal ve své třídě r. CAC.  ADÍNEK, jenž opravdu není žádným coulem gentledog vůči svým sestrám, dostal svůj první CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ a BOB !!!

 Další výstavou, na kterou byl přihlášen jen ADÍK, byla mezinárodní výstava v Českých Budějovicích 23.4., kde byl opět další úspěch a máme druhý CAJC, BOJ a BOB !!!

 Na velikonoční pondělí 25.4. jsme jeli poprvé na trénink coursingu do Drahobudic, kerníky to bohužel nijak neoslovilo, ale Adíkovi se to moc líbilo. Takže to zase někdy určitě zopakujeme.

 Aby to nebylo Leonovi líto, tak jsme ho vytáhli na výstavu, kde jsme ještě nebyli, a to na Pojizerskou krajskou výstavu do Mladé Boleslavi 30.4. LEON získal titul KRAJSKÝ VÍTĚZ A VÍTĚZ MLADÉ BOLESLAVI, ADÍK se také snažil a obdržel VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, NEJLEPŠÍ MLADÝ A VÍTĚZ MLADÉ BOLESLAVI !!!

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier