VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

AKTUALITY

KVĚTEN 2011

 7.5. 2011 jsme se opět s Leonem a Adíkem vydali po týdnu do Mladé Boleslavi na klubovou výstavu KCHMPP. LEON získal ve své třídě další CAC a ADÍNEK byl ještě úspěšnější, vyběhal CAJC, KLUBOVÉHO VÍTĚZE MLADÝCH, BOJ a BOB !!! Ve svých necelých deseti měsících splnil tímto dnem dva junioršampionáty a to JUNIOR ŠAMPION CZ a KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP !!!

Barvu naší krve na výstavě též hájil Leonův synek BENJI OD KERSKÉHO LESA, který se naštěstí nepotatil a výstavy nebojkotuje jako tatínek, čímž získal svůj první CAJC, BOJ a titul KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH !!!

 Aby nevyšel ADÍK z formy, tak byl přihlášen ještě na mezinárodní výstavu psů do Prahy, která se konala 14.5. 2011. Bohužel tento den neměl svůj den a jeho předvedení bylo opravdu tragické, přesto jsme si přivezli alespoň další CAJC a BOJ !!!

 Národní výstavu v Litoměřicích 21.5. jsme měli tak trochu nadlimitně, ale jelikož jsme v tom nechtěli nechat kamarádku Renatu s welškorgou samotnou, tak jsme jeli také. A ADÍK si vyběhal další CAJC a BOJ !!!

 Poslední květnovou neděli 29.5. jsme se vydali na dalekou cestu do maďarského Székesfehérváru a aby jsme nejeli sami, tak se s námi vypravila i teta Zuzka s Chicoušem. Vše dopadlo na výbornou a více, ADÍK má maďarského CAJCe, BOJ a BOB, MORRISEK si přivezl CAC a CACIB, čímž splnil podmínky pro udělení titulu MAĎARSKÝ ŠAMPION a INTERŠAMPION !!!

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier