VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

AKTUALITY

ŘÍJEN 2011

 Dnešní slunečnou neděli 2.10.  jsme s Adíkem vyrazili pokusit se dodělat titul z Maďarska. Výstava se konala v relativně blízkém Komáromu. ADÍK nezklamal, šlapal až se mu za patami prášilo a odnesl si CAJC, BOB a titul DERBY VÍTĚZ !!!

 8. 10. - na výstavu do Českých Budějovic jsme se moc těšili, protože Adíka čekal poprvé vstup do světa dospělých, a to do mezitřídy. Současně s námi jel i tatík Morris. ADÍNEK opět zabodoval výsledkem CAC, CACIB, BOB !!! A MORRISEK dostal bronz - výbornou 3 !

 15.10. - výstava v Mladé Boleslavi proběhla v nádherném slunečném dni s výbornými výsledky našich černoušků ... ADÍK i MORRISEK - VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ !!!

 23.10. - jelikož měli kluci trochu roupy, tak se panička vzmužila a začli jsme opět chodit cvičit, a to včetně Leona, kterému to očividně dělá móóóc dobře. Nejvíce se snaží a zvládl i pár minut odložení mezi dvěma velkými psy. Morrisek si zase pro změnu vzpomněl na staré obraty, jen kdyby tak neustále nečichal. A s Adíkem ještě sice bude dost práce, ale je to ještě mladý pejsek, takže na to má nárok. 

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier