VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

LEON

TŘÍDA

VÝSLEDEK

 VÝSTAVA

MÍSTO 

DATUM

ROZHODČÍ 

       

2007

 

dorost

velmi nadějný 1

mezinárodní

Mladá Boleslav

1.9.

Zdeněk Kliment

 dorost

 nadějný 1

 národní

 Brno

 8.9.

 Margarete Huber, A

       

2008

 

 mladých

 velmi dobrý 1

klubová KCHMPP 

 Mladá Boleslav

 29.3.

 Eva Letáčková

 mladých

 výborný 1

krajská 

 Lysá nad Labem

 3.5.

 Olga Dolejšová

 mezitřída

 výborný 1, krajský vítěz

 krajská

 Plzeň

17.5.  

 Milena Maršálová

 mladých

 výborný 2

mezinárodní 

Litoměřice 

24.5.

Zdeněk Kliment 

 mezitřída

výborný 1, oblastní vítěz 

oblastní 

Březina 

31.5.  

Miroslav Václavík 

 mezitřída

výborný 1,  oblastní vítěz 

oblastní 

Milovice u Hořic 

7.6.

Zdeněk Kliment 

 mezitřída

výborný 1, oblastní vítěz 

oblastní 

Praha - Kunratice 

14.6.

Andráš Polgár 

 mladých

výborný 1, CAJC 

klubová KCHMPP 

 Mladá Boleslav

 21.6.

František Polehňa 

 mezitřída

 výborný 1, CAC

národní 

Mladá Boleslav 

19.7.

Bohumila Švajdová 

 mezitřída

výborný 1, vítěz třídy 

 krajská

Kladno 

9.8.

Bohumila Švajdová 

 mezitřída

výborný 2 

mezinárodní 

Mladá Boleslav 

30.8.  

Gabriela Havlíčková 

 mezitřída

výborný 2 

krajská 

Rybníky 

 6.9.

Satu Stenroos, FIN 

 mezitřída

velmi dobrý 4 

 klubová KCHT

 Mladá Boleslav

20.9.  

Vladimíra Tichá 

 mezitřída

výborný 2, r.CAC 

mezinárodní 

České Budějovice 

28.9.  

Olga Dolejšová 

 mezitřída

velmi dobrý 1 

speciální KCHMPP 

Mladá Boleslav 

 11.10.

 Stanislav Bučko, SK

 mezitřída

výborný 1, CAC 

 národní

Brno 

18.10.

Věra Machátová 

mezitřída 

velmi dobrý 2 

mezinárodní 

Praha 

15.11.

PhDr. Iva Světlá 

 

 

 

 

2009 

 

 otevřená

výborný 1, CAC (MNE), CACIB, BOB 

mezinárodní 

Bar, Černá Hora

1.5. 

Siniša Sančanin, SRB 

 otevřená

výborný 1, CAC (MNE), BOB 

národní 

Petrovac, Černá Hora 

1.5. 

Petar Sjekloća, MNE 

      Leon splnil podmínky pro přiznání titulu šampion Černé Hory !!!

 šampionů

 výborný 1, CAC (SLO)

národní 

 Hrušica, Slovinsko

 31.5.

Marija Kavčič, SLO 

 otevřená

výborný 1 

národní 

Senec, Slovensko 

5.6. 

Lokodi Csaba Zsolt, RO 

 šampionů

výborný 2, r. CAC 

mezinárodní 

Nitra, Slovensko 

6.6. 

Katalin Radvánszky, HU 

 šampionů

velmi dobrý 1 

národní 

Walbrzych, Polsko 

7.6. 

Malgorzata Supronowicz, PL 

 šampionů

 výborný 1, CAC, CACIB

mezinárodní 

Brno 

27.6. 

Jiřina Volšická 

 otevřená

 výborný 1, CAC, CACIB

mezinárodní 

Lendava, Slovinsko 

4.7. 

András Korózs, HU 

otevřená

výborný 1, CAC, BOB

národní

Balassagyarmat, Maďarsko

22.8.

Dr. Zoltán Katona Kittenberger, HU

 šampionů

 výborný 2, r.CAC, r.CACIB

mezinárodní 

Mladá Boleslav  

29.8. 

 František Polehňa

      Leon splnil podmínky pro přiznání titulu šampion České republiky !!!

 vítězů

 výborný 2

krajská 

Rybníky 

5.9. 

Marie Hogarty, IRL 

vítězů

výborný 3

klubová KCHT

Mladá Boleslav

12.9.

Maite Gonzalbo, E

 vítězů

 výborný 2

krajská KCHMPP 

 Mladá Boleslav

19.9. 

Robert Kanás, SK 

 vítězů

výborný 3 

národní 

Brno 

17.10. 

Věra Machátová 

otevřená

výborný 1, CAC

národní

Szentendre, Maďarsko

18.10.

András Korózs, HU

šampionů

výborný 2, r. CAC

mezinárodní

České Budějovice

24.10.

Miroslav Václavík

 šampionů

 velmi dobrý 3

mezinárodní 

Praha  

 7.11.

Eva Letáčková 

otevřená

výborný 1, CAC

mezinárodní

Budapešť, Maďarsko

28.11.

Bojan Matakovič, HR

       

 2010

 

vítězů

výborný 2, r. CAC

národní

Olomouc

8.1.

Jana Daňková

 šampionů

výborný 1 

speciální 

 Viničné, SK

28.3. 

Milena Maršálová 

 vítězů

výborný 3 

klubová 

Mladá Boleslav 

17.4. 

Olga Hrabáková 

 šampionů

výborný 1, CAC, r. CACIB 

mezinárodní 

České Budějovice 

24.4. 

Gabriela Štursová 

 šampionů

výborný 1, CAC, CACIB, BOB 

mezinárodní 

Praha 

1.5. 

Jiřina Volšická 

 vítězů

výborný 1, vítěz třídy 

krajská 

Hradec Králové 

15.5. 

 Zdeněk Kliment

 šampionů

výborný 2, r. CAC 

 mezinárodní

Litoměřice 

22.5. 

Bohuslava Švajdová 

Leon splnil podmínky pro přiznání titulu Klubový šampion KCHMPP !!!

otevřená

výborný 1, vítěz třídy

krajská KCHMPP

Louny

29.5.

Petr Řehánek

 vítězů

výborný 2, r. CAC 

národní 

Klatovy 

5.6. 

 MVDr. Bojan Matakovič, CRO

vítězů

výborný 1, CAC

národní

Mladá Boleslav

17.7.

Gabriela Štursová

Leon splnil podmínky pro přiznání titulu Grand šampion České republiky  !!!

otevřená

výborný 1, CAC, r. CACIB

mezinárodní

Szombathely, HU

18.7.

Zoran Brankovic, SRB

šampionů

výborný 1, CAC, BOB

národní

Mosonmagyaróvár, HU

5.9.

Dr. Zoltán Katona Kittenberger, HU

Leon splnil podmínky pro přiznání titulu šampion Maďarska  !!!

2011

otevřená

výborný 1, CAC, CACIB

mezinárodní

Trenčín, SK

23.1.

Marián Štefek, SK

Leon splnil podmínky pro přiznání titulu interšampion !!!

vítězů

výborný 1, krajský vítěz, vítěz Mladé Boleslavi

krajská

Mladá Boleslav

30.4.

František Polehňa

vítězů

výborný 1, CAC

klubová KCHMPP

Mladá Boleslav

7.5.

Bohuslava Švajdová

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier