VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

MORRIS

 TŘÍDA

 VÝSLEDEK

VÝSTAVA 

MÍSTO 

DATUM 

ROZHODČÍ 

       

 2008

 

 štěňat

velmi nadějný 1 

mezinárodní 

Praha  

15.11. 

PhDr. Iva Světlá 

       

 2009

 

 dorost

velmi nadějný 3 

národní 

Olomouc 

9.1. 

 Otakar Vondrouš

 dorost

velmi nadějný 2 

mezinárodní 

Brno 

7.2. 

Mgr. Božena Ovesná 

 dorost

nadějný 1 

klubová KCHT 

České Budějovice 

7.3. 

Bohumila Švajdová 

 mladých

velmi dobrý 3 

národní 

Ostrava 

4.4. 

Olga Dolejšová 

 mladých

velmi dobrý 1 

mezinárodní 

Szilvásvárad, Maďarsko

12.4. 

Charlott Sandberg, S 

 mladých

výborný 1, CAJC (HR), Junior BOB, BOB 

 národní

Rovinj, Chorvatsko

18.4. 

Bojan Matakovič, HR 

 mladých

výborný 1 

národní 

 Maribor,
Slovinsko

19.4. 

Henrik Johansson, S 

 mladých

výborný 1 

klubová SKT 

Maribor, Slovinsko

19.4. 

Cindy Pettersson, S 

 mladých

výborný 1, CAJC (MNE), Junior BOB 

 mezinárodní

Bar, Černá Hora 

1.5.  

Siniša Sančanin, SRB 

 mladých

výborný 1, CAJC (MNE), Junior BOB 

národní 

Petrovac, Černá Hora

1.5. 

Petar Sklejoća, MNE 

      Morris splnil podmínky pro přiznání titulu Junior šampion Černé Hory !!!

 mladých

výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 

klubová KCHMPP 

Mladá Boleslav 

 8.5.

Monika Uhlíková, SK 

 mladých

výborný 1, CAJC (A)

 mezinárodní

Salzburg, Rakousko 

16.5. 

Jochen Eberhard, D 

 mladých

 výborný 1, CAJC (HR), Junior BOB

mezinárodní 

Varaždin, Chorvatsko 

 23.5.

Kevin Brown, DK 

 mladých

výborný 1, CAJC (HR), Junior BOB, BOB 

mezinárodní 

Varaždin, Chorvatsko

24.5. 

Viva Maria Soleczkiy - Szpunar, PL 

      Morris splnil podmínky pro přiznání titulu Junior šampion Chorvatska !!!

 mladých

 výborný 1, CAJC (SLO), Junior BOB, BOB

národní 

 Hrušica, Slovinsko

 31.5.

Marija Kavčič, SLO 

 mladých

výborný 2 

národní 

Senec, Slovensko 

5.6. 

Lokodi Csaba Zsolt, RO 

 mladých

výborný 2 

mezinárodní 

Nitra, Slovensko 

6.6. 

Katalin Radvánszky, HU 

 mladých

výborný 1, CAJC (PL), Junior BOB, BOB 

národní 

Walbrzych, Polsko 

7.6. 

Malgorzata Supronowicz, PL 

 mladých

výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý pes 

národní 

Klatovy 

13.6.

 

Zdeněk Kliment 

 mladých

výborný 1, CAJC (HU) 

mezinárodní 

Székesfehérvár, Maďarsko

20.6. 

András Korózs, HU 

mladých 

výborný 1 

mezinárodní 

Székesfehérvár, Maďarsko

21.6. 

Dr. Éva Sirkó, HU 

mladých 

výborný 1, CAJC (SLO) 

mezinárodní 

Lendava, Slovinsko

4.7. 

 András Korózs, HU

 mladých

velmi dobrý 1 

 mezinárodní

Oberwart, Rakousko

18.7. 

Dusan Paunovic, SRB 

 mladých

výborný 1, CAJC (HU) 

mezinárodní 

Szombathely, Maďarsko

19.7. 

Eva Misic, SRB 

 mladých

výborný 1 

národní 

Debrecen, Maďarsko 

25.7. 

Dr. Roberto Schill, RO 

mladých 

velmi dobrý 1 

národní 

Legnica, Polsko 

2.8. 

Magdalena Świętoń, PL 

 mladých

výborný 1, CAJC (HU), Junior BOB 

národní 

Balassagyarmat, Maďarsko

22.8. 

Dr. Zoltán Katona Kittenbereger, HU 

 Morris splnil podmínky pro přiznání  titulu Junior šampion Maďarska !!!

 mladých

velmi dobrý 3 

mezinárodní 

Mladá Boleslav 

 29.8.

 František Polehňa

 mladých

výborný 1, CAJC (SLO), Junior BOB

 národní

 Trbovlje, Slovinsko

 30.8.

Željka Fon Zidar, SLO 

 Morris splnil podmínky pro přiznání titulu Junior šampion Slovinska !!! 

 mladých

 výborný 1, vítěz třídy mladých

 krajská

 Rybníky

 5.9.

Marie Hogarty, IRL 

mladých 

výborný 

klubová KCHT 

Mladá Boleslav 

 12.9.

Maite Gonzalbo, E 

 mladých

výborný 1, vítěz třídy mladých 

krajská KCHMPP 

 Mladá Boleslav

19.9. 

Robert Kanás, SK 

 otevřená

výborný 2, r. CAC 

národní 

Brno 

17.10. 

Věra Machátová 

 mezitřída

výborný 1, CAC 

národní 

Szentendre, Maďarsko 

18.10. 

András Korózs, HU 

 otevřená

výborný 1, CAC 

mezinárodní 

České Budějovice 

24.10. 

Miroslav Václavík 

Morris splnil podmínky pro přiznání titulu Junior šampion České republiky !!!

otevřená

výborný 2

mezinárodní

Praha

7.11.

Eva Letáčková

 otevřená

výborný 3 

klubová

 Winksele, Belgie

22.11. 

 Mat Lindborg, S

mezitřída 

výborný 2, r. CAC 

 mezinárodní

Budapešť, Maďarsko 

28.11. 

Bojan Matakovič, HR

 otevřená

 výborný 1, CAC

 speciální

Budapešť, Maďarsko 

28.11. 

Dr. Dubravka Reicher, HR 

mezitřída 

velmi dobrý 1 

mezinárodní 

Wels, Rakousko 

 5.12.

Walter Jungblut, D 

 

 

 

 

 2010

 

 otevřená

výborný 1 

národní 

Olomouc 

 8.1.

Jana Daňková 

Morris splnil podmínky pro přiznání titulu Klubový junior šampion KCHMPP !!! 

 mezitřída

výborný 1, CC 

 speciální

Viničné, SK 

28.3. 

Milena Maršálová 

 otevřená

výborný 1, CAC, Klubový vítěz 

klubová 

Mladá Boleslav 

17.4. 

Olga Hrabáková 

otevřená 

výborný 1, CAC, CACIB 

mezinárodní 

České Budějovice 

24.4. 

Gabriela Štursová 

 otevřená

výborný 1, CAC 

mezinárodní 

Praha 

1. 5.

Jiřina Volšická 

Morris splnil podmínky pro přiznání titulu šampion České republiky !!! 

mezitřída 

výborný 1, vítěz třídy, krajský vítěz, BIG 

 krajská

Hradec Králové 

15.5. 

Zdeněk Kliment 

šampionů 

výborný 1, CWC, BOB 

národní 

Jelenia Gora, PL 

16.5. 

Malgorzata Zakrzewska, PL 

 otevřená

výborný 3 

mezinárodní 

Litoměřice 

22.5. 

Bohuslava Švajdová 

vítězů 

 výborný 1, vítěz třídy, krajský vítěz

krajská KCHMPP 

Louny 

 29.5.

Petr Řehánek 

mezitřída

výborný 1, CAC

národní

Klatovy

5.6.

MVDr. Bojan Matakovič, CRO

vítězů

výborný 3

klubová KCHMPP

Mladá Boleslav

12.6.

Paroci Pal, SRB

šampionů

výborný 1, CAC, r. CACIB

mezinárodní

Brno

19.6.

Jaroslav Kubala, SK

 šampionů

 výborný 1, CWC

 národní

Nowa Ruda - Slupiec, PL 

 27.6.

 Zdeněk Kliment

 šampionů

 výborný 1, CAC VDH, r. CAC KFT

 speciální KFT

 Loifling, D

 4.7.

 Annamária Vizmathy, HU

 šampionů

výborný 1, CACA, CACIB 

 mezinárodní

 Oberwart, A

 17.7.

 Dr. Peter Miegl, A

šampionů

výborný 1, CAC, CACIB

mezinárodní

Szombathely, HU

18.7.

Zoran Brankovic, SRB

šampionů

výborný 1, CAC, CACIB

mezinárodní

Bratislava, SK

22.8.

Harry Vella, Malta

šampionů

výborný 3

mezinárodní

Mladá Boleslav

28.8.

 Zdislaw Kitlinski, PL

vítězů

výborný 1, CAC

klubová KCHT

Rybníky

4.9.

Mats Lindborg, S

vítězů

výborný 1

klubová KCHT

Mladá Boleslav

11.9.

Gabriela Štursová

 šampionů

 výborný 2, r. CAC, r. CACIB

 mezinárodní

České Budějovice 

9.10.  

Vladimíra Tichá 

šampionů

výborný 1, CAC, CC

klubová SKCHTF

Nitra, SK

19.11.

Malgorzata Supronowicz, PL

šampionů

výborný 1, CAC, r. CACIB

mezinárodní

Nitra, SK

20.11.

 Magdalena Swieton, PL

       

2011

 

 šampionů

 výborný 1, CAC, r. CACIB

mezinárodní 

Trenčín, SK 

 23.1.

 Marián Štefek, SK

Morris splnil podmínky pro přiznání titulu šampion Slovenské republiky !!!

 vítězů

výborný 1, CAC, CC 

klubová KCHT 

 České Budějovice

 5.3.

Olga Dolejšová 

 Morris splnil podmínky pro přiznání titulu  grandšampion České republiky !!!

 šampionů

výborný 1, CAC, CC 

 klubová SKCHTaF

 Viničné, SK

 18.3.

András Korozs, HU 

 Morris splnil podmínky pro přiznání titulu klubový šampion SKCHTaF !!!

vítězů 

 výborný 2, r. CAC

národní 

Ostrava 

9.4. 

Bc. Vladimíra Tichá 

šampionů

 výborný 1, CAC, CACIB

mezinárodní 

Székesfehérvár, HU 

29.5. 

Sándor Szabó, HU 

      Morris splnil podmínky pro přidělení titulu šampion Maďarska a Interšampion  !!!

 vítězů

výborný 1, CAC, CC 

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier