VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA (GUEST BOOK)

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2808":
Bára a Šarlota
Ahoj, jak se máte a jak jde cvičení?smileyPřejeme paničce i klukům hodně krásných dárečků pod stromeček a do nového roku jen to nejlepší, hodně úspěchů, štěstí a zdravísmiley
Petra, Gas a Sam
AhojsmileyOblečení je opravdu škoda, vyhazovat ho přece nemusíš. Něco se třeba jednou bude hodit. Třeba ta slušivá kšiltovka v létě proti sluníčkusmileysmiley. Nebo kabátek proti velkému mrazusmileysmiley.

No musím se přiznat, že se Samem také moc netrénuji, takže tě v tom nenechám a já tam budu ještě za větší nemehlo. Jen hodně váhám jestli mám vzít i Gase. Moc se mi nechce ho brát, protože z toho zase bude vynervovanej a podle slov paní cvičitelky sním asi stejně nic neudělám. Takže asi vezmu zase jen Sama. Který se už moc těší jak nebude vůbec poslouchatsmiley

V sobotu se na vás už moc těšímesmileysmiley
Petra, Gas a Sam
Ahojkysmiley Udělali jste si moc hezkou módní přehlíku, ale koukám že kluci z ní nebyli moc odvázanísmileysmileysmileysmiley
Petra, Gas a Sam
AhojkysmileyDěkuji, že nám držíte palce, ale moc šancí si nedáváme, protože tam bude velká konkurence. Ale jako na výlet se tam už moc těšíme.smiley

Se psíma školama je to opravdu těžké. Budu ti držet palce ať v té další je to lepší a něco vás tam naučísmileyDyštak se výchovy ujmeš sama.

Mějte se moc hezky a klukům posílám podrbánísmileysmiley
Petra, Gas a Sam
AhojkysmileyS výstama si nedělej hlavu. Příští rok to nějak vymyslíme a stejně se nevyhneme tomu, že budeme v kruhu chodit spolu. No jen doufám, že to bude aspoň trochu na střídačku a Morris nás nebude pořád porážetsmiley.

Sam doma čůrá jen někdy, když už je to dlouho co nejdeme ven, tak to pustí doma na noviny. Ale já to moc neřeším, protože Gas čůral doma také hodně dlouho. Noviny jsme dali pryč až snad v 7-8 měsících. Takže si opravdu vedělej hlavu, on se to také určitě naučí, jen mu to bude trvat trochu dýl.

Měj se moc hezky a užívejte víkendsmileysmileysmileysmiley
Petra, Gas a Sam
Ahojkysmiley.Děkuji, jsem ráda, že se ti fotky líbí. Bohužel jich na stránky nemůžu dávat moc, protože zabírají hodně místa. Ale aspoň ty nejpovedenější. No Gas je v těchto skocích opravdu přeborníkem. Vydrží takhle poskakovat klidně hodinu. Ve sněhu se jim opravdu moc líbí. Gas běhá a honí sníh. Je to opravdu sranda pozorovatsmiley.

Se Samem mám také trochu problém s nadváhou. V Praze jsem od všech dostala vynadáno, že je moc tlustý. Když mě se nezdá. Ale když se podívám na Gase a Sama, tak Gas je protí němu úplná vyžlička a Sam je skoro tlustější než Gas. Sama jsem sice nevážila, ale kolem těch 8 kg bude mít určitě také. No teď vypadá opravdu jako pěknej váleček. Do příští roku bude muset trochu zhubnout.

Ohledně těch výstav v zahraničí. V Srbsku byla Lucka a říkala, že nikdy víc. Je to tam prý hrozný a je to hrozně daleko. Ale na druhou stranu si tam uděláš šampiona. Ale u nás je problém, že máme obě kluky, takže by soupeřili ve třídě otevřené a to opravdu nemá cenu. Do Slovinska plánujeme jet s Luckou a Katkou, protože chci dodělat šampiona s Gasem. Se Samem bych také chtěla zkusit Rakousko a vlastně i hodně zahraničí. No uvidím, jak mu to půjde na výstavách v Česku.

Mějte moc hezky a užívejte ještě sněhusmileysmiley
Petra, Gas a Sam
Ahojsmiley Tak jak si kluci užívali prvního letošního sněhu? Gas a Sam pořádně řídili. Na web jsem dala pár fotek, ale je to jen zlomek, co jsem nafotila. Ještě vymysleli ty digitální foťáky, protože asi tak 100 fotek je nepovedených a jen pár se jich dá použít. Sníh se jim opravdu moc líbí, běhali jako o život, skákali po sněhu a Samovi navíc moc chutná. Ale pak pořád čůrá. A nějak mu to nemůžu vysvětlit, že sníh se prosně nejí. smiley

Koukala jsem, že jsi udělala hezký seznam výstav pro příští rok. Musela sis s tím dát pěknou práci. Příští rok se chystáš i do zahraničí? Do Srbska?

Měj se moc hezky a klukům posílám pořádně podrbánísmileysmileysmileysmileysmiley
Fency a Abygail
Ahojky!smiley

Z toho povídání promované psycholožky si nic nedělejte. Páníček jich zná relativně dost a povídal, že jsou všechny postižený. Sice nevíme co to je, ale věříme musmiley. Užívejte zimního výstavního odpočinku a těšíme se, že se co nejdříve uvidíme (že by Brno). A Leona tam chceme taky.smiley
Lucka a holky
Krásný den smiley

z výstavy si nic nedělejte, holt i rozhodčí by se měli učit kultuře vyjadřování a ne jednat z pozice "moci".

Leon rozhodně není typ týraného psa, jen ho ty výstavy k smrti nebaví a nudí... s tím se nic moc nenadělá - hobužel. Kameiky hobby to také zrovna není smiley.

Přeji vám všem krásný a pohodový zimní odpočinek a těším se nashledanou v příštím roce smiley.

Lucka

p.s. bábovka byla výborná, mohu poprosit o recept ?
Petra, Gas a Sam
Dobrý densmileyU nás je to stejné. Sam také vůbec neposlouchá. Gas je naštěstí docela rozumný a poslechle, ale Sam moc ne. Někdy se přidá ke Gasovi a přiběhnou, ale když je něco zajímavého, tak se odlákat nedá. Jinak s čmucháním to je hrozné. Sam prostě zaboří čumák a nevidí neslyší. Když je mám navolno, tak se trochu bojím, že mi uteče. Už jednou se mi to stalo. Ale poslední dobou na zavolání aspoň zvedne hlavu a nechá se odlákat. Ale na procházce jsem pořád v pohotovosti, kdy začne utíkat. Pořádně nevím, jak ho to mám odnaučit. Ale snad časem to bude lepší.

Na cvičáku si dejte pozor, jaký tam mají přístup ke psům a jak s nimi zachází. Neustálé vyškubávání vodítkem není pro štěně zrovna ideální. Chtěla jsem chodit do školky pro štěňátka, ale žádná štěňátka tam nebyla, tak jsem chodila s dopělíma. A rozdíli ve výcviku tu samozřejmě byli. A je lepší když chodíte v menší skupince stejně starých psů. Cvičitel se vám může více věnovat. Absolovali jsme asi 2 kurzy po 10 hodinách, ale nakonec jsem zjistila, že Gas prostě perfektně poslouchát, třeba jako ovčák nebude, tak jsem to vzdala. Nechtěla jsem ho víc týrat. Sama nechávám trochu růst jak chce, ale nějaké meze mu přece určiji a myslím, že nejdůležitější povel je 100% přivolání. Jestli pes umí sedni lehni to už je vedlejší. Nechci vás samozřejmě odrazovat, ale pečlivě vybírejte. Na druhou stranu je dobré, když má štěně kontakt s ostatními psy a může si s nimi pohlát. A když vám někdo poradí s výcvikem.

Hezký den

1  
2  
3  
4  
5  

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier