VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA (GUEST BOOK)

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4849":
Ivča, Bianca, Brita
Ahoj, zdravíme, chválíme stránky a v Letňanech na viděnou! smiley Abych nezapomněla, posíláme hafům pořádné podrbání!!!

www.bianca-balpoa.estranky.cz
Petra, Gas a Sam
Dobrý densmileyU nás doma se také pořád jen zlobí. Gas ne, ale Sam řádí jako černá ruka. Munulý týden se naučil hrozně zábavnou věc a to strhávání záclony. Nejdřív se mu to podařilo jen napůl, ale dalšího dne byla záclona stržená celá, naštěstí na zemi ho už nezajímá, takže zatím není roztrhaná. Zdá se mi, že Sama zlobí čím díl tím víc. Je to pravý zlobivý teriérský štěně. Na cvičách s ním ale chodit nechci, protože jsem si s Gasem užila svoje. Sice teď už poslouchá, ale na cvičáku se mi moc nelíbil přístup. Tak jsem s nimi začala aspoň chodit na agility. Gasovi to docela jde, ale Sam by si jen pořád hrál s ostatními psy. Není to sice takový tradiční cvičák, ale aspoň tu je Sam v kolektivu ostatních psů a musí aspoň trochu poslouchat. Takže pečlivě vybírejte, protože každý cvičák není to pravé ořechové.

V sobotu se na vás moc těšíme a Morrisovi budeme moc držet palce, ať zvládne svojí výstavní premiérusmileysmiley

Všechny moc zdravíme
Eva a mouchnická smečka:)
Dobrý den, na Vaše stránky se díváme pravidelně, jsou moc hezké. O tom že máte štěňátko už víme, Morrisek je moc pěkný rošťák, jen doufám, že až se s našim Lexíkem potkají ve výstavním kruhu, nebude na něj vrčet švýcarskysmiley Tak se těším až se uvidíme v Praze, jsem zvědavá, jak u paní Světlé dopadneme, Alexe bereme ale na výstavu až na jaře do Brna, takže mám naštěstí ještě fůůru času toho neposedu naučit alespoň něco co vzdáleně připomíná výstavní postojsmiley
Petra, Gas a Sam
Dobrý densmiley. S rozhodčíma je to opravdu těžké. Také mám od jednoho rozhodčího různé posudky a různé hodnocení. Např. od paní Letáčková VD a o měsíc později V1, CAC. Nebo teď od paní Dolejšoví, také Krajského vítěze a teď v ČB VD. To snad nemá cenu ani řešit. Oni se stejně rozhodnou podle toho jakou mají zrovna náladu.

Paní Světlá posuzuje také podle nálady a jelikož sama chová westíky, tak mi trochu přijde že kerny posuzuje podle westího typu, ale to je samozřejmě jen můj názor. Byla jsem u ní zatím jen jednou a dostala jsem VD, kvůli pohybu. Ale to bylo před rokem. Tak jsem zvědavá jak dopadneme teď, ale moc velké naději si nedávám. Gase jsem přihlásila jen že je to tak blízko a že je to poslední výstava v Česku. Tu by jsme si přece nemohli nechat ujít.

Mějte se moc hezky a pozdravujte kerníkysmileysmileysmiley
Petra, Gas a Sam
Dobré ránosmileyS rozhodčíma máte naprostou pravdu. Je to opravdu o suběktivnosti každého z nich. Takže jediná možnost (pokud člověk nemá perfektního psa) k úspěchu je zkoušet to a zkoušet to, ono se to jednou podaří a někomu se líbit budeme.

Jinak Sam už má vyměněné všechny řezáky a všechny přední zoubky. Stoličky tolik nekontroluji, ale vypadá to že už mu také vypadaly. Chvili bylo super že neměl žádné zuby, a tak jeho kousání tolik nebolelo (všechny řezáky mu totiž vypadli najednou), ale teď už mu zase dorostly. Ale už to není tak hrozné jako když měl ty špičaté jehličky.

No Praha bude dlouhá, ale už Sama musím zase nějak vzít aby si zvykal, protože dlouho nikde nebyl a Prahu-Letňany mám opravdu zarohem, tak proč ne. On to snad vydrží.

Přeji hezký den smileysmileysmileysmiley
Petra, Gas a Sam
Dobrý densmiley. Děkuji za gratulaci. Sobota se moc nevydařila, ale neděla nám to vynahradila a za tu dlouhou cestu jsme si odvezli aspoň jednoho CACe. Jinak paní rozhodčí Maršálová byla opravdu moc příjemná a Gas u ní zvítězil díky úpravě, která se jí opravdu moc líbila. V sobotu už to tak slavné nebylo, protože jsme se s Brentem paní rozhodčí zdáli moc hubení. Opravdu to nechápu, jednou je Gas moc hubený a jednou je ideální. Ať se ti rozhodčí dohodnou jak ten kern má vlastně vypadat. Ale jinak na výsledek si v podstatě stěžovat nemůžu a výlet to byl také moc příjemný, i když většinu času jsme strávili na výstavišti nebo v autě. Ale to už k tomu patří.

Ale vy jste si také hezky užívali víkendu. Na procházkách to bylo určitě lepší než tvrdnout někde na výstavišti. Pro psy je to určitě lepší smiley.

Mějte se moc hezky a pozdravujte Leona a Morrise (na kterého se už do Prahy se Samem moc těšíme)

smileysmileysmileysmileysmileysmiley
Petra, Gas a Sam
Zdravímesmiley, koukám, že Morris je opravdu ďáblík. No Sam mi také už jednou spadl do ryblíčku, ale je tak malinký, že se ani pořádně neproplaval a hned musel z vody ven. Ale do vany tedy ještě nespadl. Tam by ani nevylezl.

Gas některé výstavy ani radši nekomentuje, ale hlavně ruce paničky neměli posledí dobou moc čas pro psaní Gasových dojmů. Ale určitě to napravíme.

Hezký víkendsmileysmileysmiley
Petra, Gas a Sam
Dobrý densmiley, Sama jsem zatím trimovala jen co mu tam zbylo z štěněcí srti, uši jsem mu otrimova a trohu ocásek, aby se zkrátil. Ale musím říct, že se mu to moc nelíbili a musela jsem dělat každé ucho samostatně s přestávkama. Nebo každou nožičku jeden den. Ještě nevydrží tak dlouho stát.

V Letňanech je většinou hodně psů a lidí, takže se vyplatí vyrazit o trochu dřív než přijet na poslední chvíli a čekat dlouhé kolony na parkování. A parkování je za halami, takže se stejně musí jít docela daleko. Nebo můžete, pokud to tedy nebudou hlídat, zaparkovat v sídlišti u výstaviště. Někdy to hlídají někdy ne. Parkovné je různé, ale myslím, že naposled jsem platila asi 150,-Kč, ale už si to přesně nepamatuji. Jinak jsou Letňany docela hezké. Mě se to tam teda docela líbí. Je tu hodně stánků. Po posuzování se můžete jí podívat také na agility. Ale na druhou stranu hooodně lidí a není moc míst pro venčení pejsků. No nevím jak se vám tu bude líbit. Uvidíte samismiley

Přeji vám všem příjemný den
Petra, Gas a Sam
Hezký densmiley, koukám, že výstava v Brně byla docela náročná, když jste šli na řadu až tak pozdě a ještě takové problémy s parkováním, ale aspoň to stálo za to.

S klukama jsem byla na procházce jen tady u nás kde bydlíme. Bydlíme na okraji Prahy, takže si to musíme ještě užít než nám tu postavý dálnici a nové baráky, a pak už moc míst na běhací procházky mít nebudeme.

Jinak Samovu premiéru plánuji do Olomouce a pak Brno, ale pojedu jen ten první den. Olomouc se opravdu ještě rozmýšlím také kvůli počasí, ktéré se v lednu opravdu moc předvídat nedá, ale nejspíš je oba přihlásím a risknu to. Takže by jsme se tam potkali? Se Samem také moc netrénuji jen ho učím na stole když mu třema myju nožičky nebo ho trochu trimuji, tak ho zkuším na chvilku do postoje, ale je to opravdu těžké, protože chvíli nepostojí a pořád by něco prozkoumával a ohlovával.

Už se těším až se potkají. Do Prahy ho vezmu určitě, tak doufám že bude chvilka času, aby se skamarádilismiley

Mějte se hezky
Petra, Gas a Sam
Dobrý den, gratulujeme Leonovi k sobotnímu úspěchu a získání CACsmileyJen tak dál. A jaká byla paní rozhodčí?

To mi jsme si o víkendu krásně váleli šunky a užívali nádherného počasí. Kluky jsme vzali na dlouhou procházku a ani jsme se nestačili divit jak si také užívali. Lítali jako blázni, hrabali v poli a doma padli a do večera jsme o nich nevěděli.

Byli jste se někde v okolí Brna podívat? Vždycky vymýšlíte zajímavé výlety, které si ráda na vašich stránkách přečtu smiley.

Tak co už připravujete Morrise na jeho první výstavu? Trénujete postoj a chůzi?

Přeji celé vaší směčce hezký den

1  
2  
3  
4  
5  

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier