VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA (GUEST BOOK)

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2736":
Petra, Gas a Sam
Dobrý den, výstaviště v ČB je docela značené, ale nesmíte odbočit k nákupnímu centru, ale pokračovat k hlavní bráně za křivatkou. Takto se to špatně vysvětluje. V ČB mám také problém protože jsem tam nikdy neřídila, takže cestu si moc nepamatuji. Ale parkování je uvnitř v areálu, samozřejmě za příplatek (asi 150,-Kč).

Až se ti naši dva mrňousové potkají v kruhu, to bude opravdu zajímavé. Na to se moc těším. Tak příští rok. Ale myslím že Sam bude trochu tmavší než Morris. Aspoň co jsem vykoukala z fotek.

Tak v neděli naschledanou smileysmiley
Petra, Gas a Sam
Dobrý densmiley

Chci vás jen upozornit, že výstava v Českých Budějovicích je přesunuta na neděli. Se vstupním listem vám muselo přijít upozornění, že posuzování skupiny III. je přesunuto na neděli. Radši se ještě podívejte smiley

Koukám, že máme stejné psy. Gas také popelnice moc není, zato Sam sežere opravdu všechno, ale musím zaťukat nikdy se moc nepozvracel.

Morrise určitě pokud by mu mělo být špatně neberte, vždyť na výstavy se ještě najezdí a máte pravdu, že by mohl někoho nakazit. Přeji vám ať se brzo uzdraví, ale už se stejně těším až se setkají, určitě by si spolu rozuměli. Oba to jsou jistě pěkní lumpové.

Přeji vám a oboum klukům hezký den

Petra, Gas a Sam
Zdravímesmiley

U nás to bylo uplně stejné. Když jsem si Sama přivezla, Gas nejdřív nevěděl, co s tím mrňousem má dělat, tak ho pořád hlídal, ale postupem času, asi tak za 14 dní, si s ním začal hrát. Gas už je trochu starší než Leon, takže je teď hrozně důležitej. Sam ho samozřejmě pořád terorizuje ani pořádně vyspat ho nenechá. Pořád se koušou, Sam po Gasovi pořád leze, skáče na něho, líže mu tlamu a na zahradě se hodní nebo zase koušou. Je to opravdu sranda pozorovat. A malou popelnice máme doma také. Sam sežere na co příjde. Pořád loudí a venku také všechno ochutnává. Také dostává 3x denně, ale někdy mám pocit, že mu to opravdu nestačí. I když vypadá trochu jako buřtík má pořád chuť něco baštit.

Přeji vám ať se Morris brzy uzdraví
Petra, Gas a Sam
Dobrý den,

na paní Tichou záměrně nejezdíme, protože minulý rok nám vždycky dala VD, takže jsem si říkala, že to opravdu nemá cenu vyhazovat penízesmiley. Ale určitě se uvidíme v neděli v Českých Budějovicích, kde budu mít i Sama, ale jen jako doprovod. Ještě jsem ho nehlásila. Pokud přivezete i Morise mohli by se aspoň seznámit a jako vrstevníci si trochu zařáditsmileysmiley. Jinak Sama jsem ještě nehlásila ani do Prahy v listopadu, i když jsem o tom hodně uvažovala, ale nechám to až na příští rok. Ale určitě ho tam vezmu zas jako doprovod. Příští rok si těch výstav užije až až.

A budu moc ráda, pokud si na stránky přidáte můj odkaz. Mohla bych si na oplátku dát váš odkaz na moje stránky?

Přejeme krásný densmiley
Petra, Gas a Sam
Dobrý den,

udělali jsme si moc hezké stránky. Už se se Samem těšíme až se potkáme s Morisem v kruhu. To budou takové Švýcarské soubojesmiley

Všechny vás moc zdravíme a přejeme hezký densmiley

1  
2  
3  
4  
5  

 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier