VÍTÁME VÁS NA SVÝCH STRÁNKÁCH ANEB ŽIVOT DVOU PSÁRSKÝCH CAIRN TERRIÉRŮ A JEDNOHO GLEN OF IMAAL TERRIÉRA

MORRIS - 2010

Třída: šampionů

Pořadí: výborný 1, CAC, r. CACIB

Rozhodčí: Magdalena Swieton, PL

 Na dnešní výstavu byla situace tak trošku napjatá, za prvé se panička bála paní rozhodčí, kteráž mě minulý rok podarovala vdéčkem a za druhé byla panička mírně indisponována po bujarém večírku. Ale jelikož jsem pes samochodec, tak jsem vše zvládl na výbornou ... paničku jsem provedl po kruhu a paní rozhodčí jsem se pro změnu líbil, jaký jsem kus chlapa !

Třída: šampionů

Pořadí: výborný 1, CAC, CC

 Rozhodčí: Malgorzata Supronowicz, PL

 Jak již napsal Adík, tak na tuto výstavu jsme jeli spolu plus panička a pánik. Dnes nás čekala výstava menšího rázu, a to klubovka teriérů v Nitře. Naštěstí pořadatelé byli rozumní a celou akci uspořádali ve velkých pavilonech, kde bylo radost chodit i dýchat, opravdu se nám tam moc líbilo. Paní rozhodčí jsme už znali z předchozí návštěvy Polska, takže se nebylo čeho bát a výsledkem je můj druhý slovenský CAC i CC !  

Třída: šampionů

Pořadí: výborný 1, CAC, CACIB, BOB

 Rozhodčí: Harry Vella, Malta

Tak zas po měsíci jsme vyrazili s paničkou na výstavu a jelikož jela s námi i kamarádka Romča, cesta byla hnedle příjemnější. Po nezbytné mekovské kávičce u Třebíče jsme byli cobydup v Bratislavě. Výstaviště mělo velmi příjemnou atmosféru, areál byl velmi prostorný a stromy poskytovaly blahodárný stín. Kerníci šli na vystavování jako obvykle již v počátku a bylo se opravdu na co těšit. Dnes nás čekala totiž velká exotika, původní rozhodčí ze Srbska zřejmě nedorazil a místo něj tu na nás čekal Malťan, který působil velmi šaramantně svým bílým oblekem a kloboukem. Nicméně, šlo se na věc, v kruhu jsem se mu proběhl, na stole postavil a CAC a CACIB byl můj, mimo jiné dle posudku jsem se mu moc líbil, hlavně svou stavbou těla a úhlením. Pak už jsem jen šel o BOBa, který většinou na Slovensku zůstává doma, ale když se daří, tak se daří a byl taky můj!

 

 

 

Třída: šampionů

Pořadí: výborný 1, CAC, CACIB, kvalifikace Cruft 2011

 Rozhodčí: Zoran Brankovic, SRB

Po úspěšném včerejšku a shledání s paničkou, pánikem a Leonem mě čekala dnes další výstava.  Posuzování probíhalo, jak je zvykem v Maďarsku, ve velkých stanech pro případ deště. To se nás sice netýkalo, ale oproti včerejšku byla strašná zima, protože se ochladilo snad o 20C. Ale to vadilo jen paničce, nám pejskům bylo fajn. Takže jsem dnes i pěkně šlapal a CAC byl můj. Posléze i CACIB a druhá kvalifikace na Cruft, o kteréžto jsem šel s Leonem, tak připadla na mou hlavu. Pak už jsme rychle zabalili, cestou se páníci stavili v obchodě pro víno a papriky a jelo se domů.

Třída: šampionů

Pořadí: výborný 1, CACA, CACIB

 Rozhodčí: Dr. Peter Miegl, A

Třída: šampionů

Pořadí: výborný 1, CAC VDH, r. CAC KFT

 Rozhodčí: Annamária Vizmathy, HU

Dnešek byl pro nás tak trochu premiéra, jel jsem totiž poprvé na výstavu do Německa. A aby mi nebylo smutno, tak jel s námi i páníček s Leonem. Po celkem na naše poměry krátké cestě jsme dorazili do města Loifling, kde se výstava konala. Bez problémů jsme našli výstavní parkoviště, které se nám všem moc líbilo ... krásná posekaná travička a plno stromů, které poskytovaly stín pro auta. Po nezbytném prozkoumání areálu jsme vyrazili na přejímku psů, která proběhla ve velmi přátelském duchu a hned nato jsme šli hledat kruh, což bylo velmi rychlé neb na výstavě byly jen dva. Poté jsme se utábořili pod stromy a čekali, až na nás přijde. Posuzování začalo po desáté a nebylo dle abecedního řazení, ale paní rozhodčí byla rychlá a kolem poledne jsme nastoupili do kruhu.  Proběhla klasika, kolečko a posouzení na stole a mám svůj první VDH CAC, pak jsem šel ještě s německým pejskem o KFT CAC, ale to už se tak nedařilo a mám tak res. CAC KFT. Panička byla spokojená, jak s výsledkem, tak s výstavou, která měla moc fajn atmosféru.

1  
2  
3  
 
cairn terrier, cairn terrier, cairn terrier